Kargo

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, banka ve sipariş onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin merkezimize uzaklığına göre kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Kargo firmaları tarafından kaynaklanan bir aksilik olması halinde, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Yurtiçi Kargo güvencesi ile ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Kargo ücreti ne kadar?

Web sitemiz, gokatlasi.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. ❤ Kargo takip numaranız size e-posta ile iletilecektir.

Siparişim ben yokken adresime gelirse ne yapmalıyım?

İlettiğiniz adreste olmamanız durumunda, siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Gök Atlası’na iade edilir. Bize iade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz size karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.