Kargo

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, banka ve sipariş onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin merkezimize uzaklığına göre kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Kargo firmalari tarafından kaynaklanan bir aksilik olması halinde, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından gokatlasi.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Yurtiçi ve MNG Kargo güvencesi ile ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Kargo ücreti ne kadar?

gokatlasi.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. ❤ Kargo takip numaranız size e-Posta ile iletilecektir.

Siparişim ben yokken adresime gelirse ne yapmalıyım?

İlettiğiniz adreste olmamanız durumunda, siparişiniz en yakın Yurtiçi veya MNG Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Gök Atlası’na iade edilir. Bize iade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz size karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

Gök Atlası

16 Ocak - 10 Şubat arasında gelen tüm siparişler, 11 Şubattan itibaren kargoya verilecektir.

Anlayışınız için Teşekkürler